Treninky

Trénink probíhá každé pondělí a středu v ZŠ Hornoměcholupská v malé tělocvičně. Tréninky jsou rozděleny do kategorie začátečníci, pokročilí a závodníci. Dospělí zatím svou pravidelnou hodinu nemají (je možné se domluvit na individuálních seminářích).

Výhoda HPZ karate

Výhodou, kterou HPZ Karate přináší je, že děti jsou trenérem odváděny rovnou z družiny do tělocvičny. Tím je zajištěn bezpečný přesun dítěte a rodiče tak v tyto dva dny získávají čas na své záležitosti. Děti jsou po skončení cvičení předávány rodičům před hlavním vchodem do prostor školy.

HPZ Karate je oddíl pod správou Českého svazu karate a veškeré soutěže, zkoušky jsou uznávány celorepublikově.

HPZ karate a soutěže

HPZ karate se soutěží také účastní, dále cvičívá i mimo stanovený rámec (podle počasí a možností trenéra) například v hostivařském lesoparku. Stejně tak HPZ Karate pořádá i letní soustředění, kde se učíme obratnosti, šikovnosti, získáváme sílu, učíme se přátelství a týmovému duchu. To vše formou her, procházek a sportů, které k tomu poskytuje tamní příroda a podmínky a v neposlední řadě děláme na takových akcích i noční bojovky, abychom nabírali odvahu a sebevědomí.

Pokud se chcete dozvědět víc, kontaktujte trenéra na david.sirovy@hpz-karate.cz nebo se na počátku školního roku přijďte podívat na Burzu zájmových činností, kterou pořádá vedení školy ZŠ Hornoměcholupská a zde je možné přímo hovořit s trenérem.

Přihlásit se do HPZ karate

K zahájení bude třeba vyplnit přihlášku a poslat na elektronickou adresu trenérovi: david.sirovy@hpz-karate.cz.

 

Momentálně nemáte povolen přístup k tomuto obsahu. Přihlašte se nebo se zaregistrujte pro zobrazení stránky.

  •  
  • Téma
  • Odpovědi
  • Od
  • Diskuse

   Napsáno:david.sirovy
   Odpovědi: 0
   Zahájeno:
  • 0