HPZ na Facebooku

Facebook Posts

Říjen 31st, 10:17 am

HPZ-Karate

S obrovskou radostí sdílím úspěšné uzavření soutěže SKIF Prague Open 2022, jež bylo zároveň 2. kolem Národního poháru. Zúčastnilo se celkem 20 klubů, přes 150 závodníků a bylo více než 550 startů. Jednalo se o jednu z významnějších soutěží,
navíc prakticky ihned po státním svátku 28. října.
Úvodním slovem bylo všem poděkováno nejen za účast v období svátku a prodlouženého víkendu, ale i za vynikající výkony,
které všichni podávali. Za doprovodu České státní hymny jsme projevili nejen vlastenectví, ale také jsme poukázali na to, že umíme držet při sobě.
Zvláštní poděkování patří realizačnímu týmu, který vše připravil do nejmenších podrobností a i přes počáteční nedorozumění
STK jsme zakončili soutěž ve velmi rozumném čase. Někteří z kolegů realizačního týmu navíc čelili nepříjemnostem na straně domovských klubů a i přesto přese všechno přijeli.
Tímto sděluji, že pokud by kdokoliv měl pocit, že je v důsledku takové akce, která má charakter dobrovolné činnosti, ostrakizován, rozhodně jej nenechám padnout a vezmu jej pod svá ochranná křídla. A jsem si jist, že by tak učinil kterýkoliv oddíl ve SKIF. Mezi námi totiž závist, zloba a nepřátelství nemají místo. My proti těmto emocem bojujeme sportem a dobrou vůlí.
... Zobrazit víceZobrazit méně

View on Facebook

Září 2nd, 1:53 pm

HPZ-Karate
View on Facebook

Srpen 28th, 7:56 am

HPZ-Karate

Po návratu ze soustředění, které proběhlo na Šumavě udělal David krátký videozáznam. Těšíme na další soustředění s vámi, jak stojí na konci videa.

Je důležité říct, že letos jsme zapojili i některé z naších mladších kamarádů jako praktikanty. Musím ale vyzdvihnout nenápadnou činnost Jany a Davida (těch, kteří se ve videu prakticky nevyskytují), že bez nich by nebyla ani bojovka, ani sportovní den, ani video, zkrátka soustředění by nebylo soustředěním. Jako hlavní vedoucí věřím, že se všichni praktikanti, budou u nich inspirovat a zvýší úroveň soustředění ještě výše než jak je nastavená dnes.

hpz-karate.cz/zajimavosti/soustredeni/
... Zobrazit víceZobrazit méně

View on Facebook