HPZ na Facebooku

Facebook Posts

Leden 14th, 11:10 pm

HPZ-Karate

Vyjednávání o povolení sportování s Ministerstvo zdravotnictví České republiky i v PES 4 a PES 5 se blíží do konce. Výsledkem bude kompletně předělaná tabulka, kterou zveřejníme ihned jakmile bude finálně odsouhlasena.

#NSA Mladá fronta DNES
... Zobrazit víceZobrazit méně

View on Facebook

Prosinec 19th, 7:49 pm

HPZ-Karate

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok všem, přeje David (nechť vás cesta rokem 2021 vede ke šťastným zítřkům)

Merry Christmas and a Happy New Year to all, wishes David (
may the journey of 2021 lead you to a happy tomorrow)

С Рождеством и Новым годом всех, желает Дэвид (пусть путешествие через 2021 год приведет вас к счастливому завтрашнему дню)

Joyeux Noël et bonne année à tous, souhaite David (que le voyage jusqu'en 2021 vous mène à un avenir heureux)

メリークリスマスと新年あけましておめでとうございます、デイビッドが願っています(2021年までの旅があなたを幸せな明日へと導いてくれますように)
... Zobrazit víceZobrazit méně

View on Facebook

Září 2nd, 12:24 pm

HPZ-Karate

Pořádáme nábor nových členů ... Zobrazit víceZobrazit méně

View on Facebook

Červen 10th, 3:36 pm

HPZ-Karate

Tréninky nám pomalu končí. Bohužel ani dnes nebyla pro počasí možnost jít do lesoparku, ale nevadí, aktivity ještě vymyslíme:-) Na počátku cvičení jsem měřil vstupní hodnoty jednotlivých cvičení, před třemi týdny hodnoty průběžné a příští týden změříme konečné výstupy. Informoval jsem zároveň ředitele školy, který má o informace zájem a předá je jak třídním učitelům, tak tělocvikáři. Věřím, že díky společnému úsilí bude škola příznivě hodnotit zlepšení, které očekávám:-) Letní prázdniny opět nabídnu nějaká doplňující cvičení, tentokráte se budeme zaměřovat na mistrovské kata (detail pošlu emailem). Pro představu, uvažuji o následujících aktivitách: 1. Pro nejmenší den v Mirakulu, 2. prohlídka vojenské techniky v Lešanech, 3. Paintball a nakonec rodičovsko-dětský orientační běh. Detaily pošlu emailem a budu se těšit na projevený zájem o účast na jednotlivých, případně všech aktivitách. ... Zobrazit víceZobrazit méně

View on Facebook