HPZ na Facebooku

Facebook Posts

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error

Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException
Solution: See here for how to solve this error

Prosinec 21st, 11:49 pm

HPZ-Karate
View on Facebook

Prosinec 12th, 10:01 am

HPZ-Karate

Rok se s rokem sešel a tréninky v HPZ karate dobíhají v roce 2023 do cílové roviny. Dovolíte-li krátké ohlédnutí, byl rok 2023 plný zajímavých událostí; šťastných, radostných, úspěšných, ale jak tomu bývá i těch méně příznivých.

Oddíl má vynikající zdravé silné a pevné jádro, které jak se zdá, je utužováno dalšími kolegy a kamarády. Máme za s sebou vynikající výsledky, prakticky nikdo z dlouhodobějších reprezentantů HPZ karate neodchází ze soutěží bez drahého kovu, lhostejno, zda se jedná o kata nebo kumite. A tým závodníků se rozšiřuje. Máme za s sebou jedno z nejlepších soustředění, spolupracujeme s odbornými asistenty z oboru medicíny, fyzioterapie i psychologie. Učíme se japonskou kulturu a historii, která do mnohých legend vnáší více světla.

Spolupracujeme na velmi dobré úrovni s důležitými autoritami, ať už sportovními, tak řídícími. Bohužel se nám i přes veškerou snahu nepodařilo nastavit dobré vztahy s novým vedením ZŠ Hornoměcholupská, což vedlo k významným ekonomickým ztrátám sportovního spolku, ke ztrátám na náboru, který nebyl naplněn, i k omezení pokud jde o zaběhlé zvyklosti cvičení. Zde bude HPZ karate čelit v nadcházejících obdobích velkým výzvám a není vyloučeno, že bude třeba nabrat nový směr. S každou změnou však přichází i to příznivé a HPZ karate věří, že tomu tak bude i v tomto případě, bude-li třeba změny aktivovat.

HPZ karate ještě jednou děkuje všem za petici, která byla odeslána na MČ Praha 15 a aniž by je identifikovalo, děkuje všem, kdo ji inicioval. Jen díky tomu bylo možno zůstat v prostorách, kde cvičíme dnes.

Tímto bych vám rád za HPZ karate popřál vše dobré v nadcházejícím roce, který lze odtušit, nebude snadný z mnoha hledisek; ať už ekonomických, společenských i kulturně-politických. Se silným přesvědčením ve vyšší moc a sílu kami, která po staletí kráčí spolu s karate ruku v ruce, a zejména s přesvědčením a víru v sebe sama a své aktivní zapojení, bez kterého by nebylo nic možné, HPZ-Karate karate věří v rok 2024, jako v přelomový rok, který možná bude znamenat určitý počáteční diskomfort, ale rozhodně by měl naplnit dosud nenaplněná očekávání.

Mnoho štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti, za tým HPZ-Karate

David
... Zobrazit víceZobrazit méně

View on Facebook