Treninky

Trénink probíhá každé pondělí a středu v ZŠ Hornoměcholupská v malé tělocvičně. Tréninky jsou rozděleny do kategorie začátečníci, pokročilí a závodníci. Dospělí mají zatím svou pravidelnou hodinu ve středu od 18:00 – 19:00 (je možné se domluvit na individuálních seminářích).

Výhoda HPZ karate

Výhodou, kterou HPZ Karate přináší je, že děti jsou trenérem odváděny rovnou z družiny do tělocvičny. Tím je zajištěn bezpečný přesun dítěte a rodiče tak v tyto dva dny získávají čas na své záležitosti. Děti jsou po skončení cvičení předávány rodičům před vstupem do tělocvičen, případně vraceny zpět do družiny.

HPZ Karate je oddíl pod autoritou SKIF (Shotokan Karate International Federation) a zároveň součástí Českého svazu karate. Veškeré soutěže, zkoušky jsou uznávány nejen celorepublikově, ale celosvětově.

HPZ karate - soutěže a výuka

HPZ karate se účastní celé řady soutěží. V roce 2019 se účastnily dvě naše závodnice Mistrovství světa a v roce 2022 Mistrovství Evropy v Nizozemí. Účast na soutěžích je dobrovolná, avšak v určité fázi technické vyspělosti je trenérem a zkušebním komisařem požadována a to zejména pro trénink psychické odolnosti.

Dívky HPZ karate před zahájením soutěže

Dívky HPZ karate před zahájením soutěže

Reprezentace České republiky

Všichni závodníci v černém tričku, koučové v bílém

 

 

 

 

 

 

 

HPZ cvičívá i mimo standardní hodiny výuky rámec (podle počasí a možností trenéra) například v hostivařském lesoparku. Stejně tak HPZ Karate pořádá i letní soustředění, kde se učíme obratnosti, šikovnosti, získáváme sílu, učíme se přátelství a týmovému duchu. To vše formou her, procházek a sportů, které k tomu poskytuje tamní příroda a podmínky a v neposlední řadě děláme na takových akcích i noční bojovky, abychom nabírali odvahu a sebevědomí.

Přihlásit se do HPZ karate

K zahájení bude třeba vyplnit přihlášku a poslat na elektronickou adresu: info@hpz-karate.cz 

 

Momentálně nemáte povolen přístup k tomuto obsahu. Přihlašte se nebo se zaregistrujte pro zobrazení stránky.

  •  
  • Téma
  • Odpovědi
  • Od
  • Diskuse

   Napsáno:david.sirovy
   Odpovědi: 0
   Zahájeno:
  • 0

Kde trénujeme

Každé pondělí a středu
Oddíl C (začátečníci): 16:00 - 17:00
Oddíl B (pokročilí): 17:00 - 18:00
Oddíl A (závodníci): 18:00 - 19:00