Soustředění 2017

Tak jsme se vrátili ze soustředění. Všichni v pořádku a všem se to i líbilo. Jedno menší zranění se také objevilo, ale jak se říká, jizvy chlapa zkrášlují… Kája bude mít na koleni památku jako veliký bojovník.

Program soustředění byl pestrý, užili jsme si nejen katu Empi (foto z tréninku), ale také sportovní den plný zajímavých disciplín (podívejte se), celodenní výlet na hrad Trosky (viz. galerie) a noční hru. Naši cvičenci byli rozděleni do tří týmů a tyto měly za úkol mezi sebou soutěžit jak v rámci aktivit sportovního dne, tak ujít pochoďák na Trosky a odejít bojovku. V každém týmu se našel někdo, kdo přečníval výkonem, odvahou nebo obratností. Jednalo o týmovou práci a všechny týmy pomáhaly a fandily i těm, kdo třeba bojovku neodešel, nebo v některých disciplínách neexceloval.

Ubytování bylo stejné jako v loňském roce, ale pro rozšíření obzorů se pokusíme nalézt i jinou lokalitu nebo alternativní ubytování. Pro ukázku přikládáme i fotky (například v kimonech a s Hejkalem) z celého průběhu soustředění. Vedení HPZ karate doufá, že v příštím roce pojedeme ve větším počtu. Snad se nám podaří nalézt ještě lepší ubytování a minimálně stejnou lokalitu, protože tato krajina a místo nemají chybu.

Kde trénujeme

Každé pondělí a středu
Oddíl C (začátečníci): 16:00 - 17:00
Oddíl B (pokročilí): 17:00 - 18:00
Oddíl A (závodníci): 18:00 - 19:00