Obchod

Vážení zákazníci, tato část se teprve připravuje, děkujeme za trpělivost.

V části elektronického obchodu je možné objednat zboží i služby. Nabízený sortiment se vždy nějakým způsobem pojí k činnosti HPZ. Můžete zde nalézt dárkové předměty, které potěší vás i vaše blízké. Budeme dále usilovat o to, aby náš sortiment dále vzbuzoval a prohluboval zájem o kulturu Japonska a jeho tradic a přinášel do vašich domovů hřejivý pocit nově objeveného a nepoznaného.

HPZ Karate spolupracuje nejen s Japonskem, ale také s českými dodavateli. Tedy veškeré zboží, které v této sekci naleznete bylo od samotného počátku vyrobeno, vyšito a dále upraveno výhradně v České republice nebo v samotním Japonsku. Mezi dodavatelem a Vámi nefiguruje další zprostředkovatel.

Jedinou dosavadní výjimkou je dodávka originálních japonských karate-gi (kimon) a chráničů, kde HPZ spolupracuje s českým výhradním zastoupením pro Českou republiku.  

 V této sekci je možné zadat jakýkoliv požadavek ke službě, kterou HPZ poskytuje, a předat jej dále, kde bude dále zpracován. Na Váš požadavek, který se může týkat například objednání konkrétního zboží (i toho, které není v aktuální domovské nabídce, jako například sportovního oděvu, konzultace, osobního tréninku, výuky japonštiny, překladu, kaligrafie atd…). Vše záleží na poptávané službě, na kterou HPZ garantuje náležitě odpovědět a případně vypracovat nabídku.

 

Prosím o kontrolu Vašeho e-mailu, je-li zadán správně
Vyberte si z nabídky