Nábor

Nábor nových členů probíhá převážně prostřednictvím informační kampaně v ZŠ Hornoměcholupská. Pro případ doplňujících otázek je zde k dispozici kontaktní formulář, kde je možné nového člena do oddílu HPZ karate přihlásit.

Nábor do HPZ karate 2022

Nábor nových členů probíhá od konce prázdnin do konce října, poté bývá ukončen a další členové se mohou hlásit až na další školní rok. Tato lhůta je vymezena, jelikož od samotného počátku začíná cvičení karate a nově příchozí po říjnu by již nemusel stačit nastavenému tempu. Ve výjimečných případech lze akceptovat přihlášku až do listopadu daného roku. Toto se týká většinou jen pokročilých cvičenců.

Proces náboru novách členů spočívá v následujících krocích:

  1. Vyplnit přihlášku a odeslat na e-mail info@hpz-karate.cz a to nejpozději do konce září daného roku.
  2. HPZ karate umožňuje novým zájemcům dva tréninky zdarma, aby si udělali představu o průběhu cvičení a měli tak možnost rozhodnout se zda budou, nebo nebudou pokračovat. Školné se po zaplacení nevrací.
  3. V případě že se cvičenec rozhodne pokračovat, je nutné uhradit školné v dané výši, dále uhradit členskou známku SKIF (Shotokan karate international federation) a průkaz karate SKIF.
  4. V prvních měsících cvičení není vyžadován oděv pro karate (karate gi). Ten je nutný až v případě prvních zkoušek na stupeň technické vyspělosti (STV), což bývá většinou v únoru nadcházejícího roku. První STV je bílý pás. Do té doby postačuje standardní cvičební úbor, doporučováno je triko s krátkým rukávem, tepláky a tenisky do tělocvičny.
  5. Vše další potřebné se dozví cvičenec, resp. jeho rodič v náležitém období.

 

Kde trénujeme

Každé pondělí a středu
Oddíl C (začátečníci): 16:00 - 17:00
Oddíl B (pokročilí): 17:00 - 18:00
Oddíl A (závodníci): 18:00 - 19:00